2018 Monastrell 3015, Finca Baraca, Jumilla, Spain 75cl

PUNANE VEIN

Finca Bacara on üsna noor veinimaja, millele panid alguse entusiastlikud noored veinimeistrid, kes otsustasid kokku osta üsna hooletusse jäetud vanad viinapuu aiad, kus kasvasid iidsed viinapuud, millest nad nüüd ise veini hakkasid valmistama.

Sarnaselt „poppidele ja noortepärastele“ veinimeistritele on ka kogu veinimaja käekiri „popp ja noortepärane“, järgitakse mahepõllumajanduslikke võtteid, kogu tootmine kannab organic sertifikaati ning kõik nende veini on sobilikud ka veganitele ehk tootmises ei kasutata loomseid produkte.

Nimi „3015“ viitab tulevikule, ajale mil inimene on ära kasutanud kõik taastumatud loodusresurssid ning planeedi tänapäevasel kujul „hävitanud“, elades nüüd taas loodusega harmoonias.

Kasutatud viinamarjad: 100% Monastrell

Vein on hästi marjase ja mahlase olemusega, tunda on palju küpseid musti marju – mustikat ja mustsõstart, lisaks kerget vürtsi. Maitses on vein hästi mahlane ning mõnusalt joodav, pehmete tanniinidega ning aimatavalt vürtsika järelmaitsega.

Soovitus:
Sealiha punase kastmega, kergemad veise- ja lambalihatoidud, lihahautised, pizza ja tomatipõhised pastad, vürtsikamad liharoad, tugevamate lisanditega pardi ja linnuliharoad.

Kogus: 750ml/ 75cl

19,00

Laost otsas

Kategooria: