Müügitingimused

Veebipoe www.restoranmoon.ee/pood (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ DELIMAITSED (registrikood 16204621, KMKR nr EE102360020), asukohaga Võrgu 3, Tallinn 10415, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

DELIMAITSED OÜ müüb alkoholitooteid ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased. 
Kliendi vanust kontrollitakse alkoholitoodete üleandmisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Toodete koguseid saab muuta ostukorvis. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: 

  • Kaubale ise järgi tulemise võimalus Restoran Moon Delisse (aadressile Võrgu 3, Tallinn 10415, Eesti)
  • Kullerteenuse tasu Tallinna piires 7€
  • Kullerteenuse tasu Tallinna lähiümbruses 15€ (Tabasalu, Viimsi, Laagri, Saue, Rae, Loo)

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest või vastavalt tellimisel tehtud erikokkuleppele. Väljaspool Eestit kaupa me ei saada, ainult Tallinn ja selle lähiümbrus (Tabasalu, Viimsi, Laagri, Saue, Rae, Loo).

Tellimuse tühistamine

Juhul kui soovite oma tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24h enne tellimuse täitmise tähtaega kirjutades aadressile deli@restoranmoon.ee või helistades +372 51 911 381 (E – R 10:00 – 19:00 L, P 11:00 – 15:00)

Kirjutage oma tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust. Ülalnimetatud tingimuste täitmisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul. 

Kui Veebipoes esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu kauba eest tasutud summa tellijale tagastamisele. 

Pretensiooni esitamise õigus

Kui ostjal on pretensioone, palume need saata e-maili teel deli@restoranmoon.ee või helistada telefonil +372 51 911 381. 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 tööpäeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.