Tellimine

TEENUSE PAKKUJA:

DELIMAITSED OÜ
KMKR nr EE102360020
Reg 16204621
Võrgu 3, Tallinn 10415
Gsm: +372 51 911 381
deli@restoranmoon.ee

TELLIMINE – Tellimus saab sooritada aadressil www.restoranmoon.ee/pood

Tellimusi võtame vastu:
K – P 15:00 – 18:00

  • Ootame teie tellimusi vähemalt 24-48h enne ürituse toimumist.
  • Suurte tellimuste korral nt. enam kui 12’le inimesele võtke meiega ühendust deli@restoranmoon.ee
  • Erisoovide või allergiate puhul palun kirjutage deli@restoranmoon.ee
  • Peale tellimuse vastuvõtuaega tehtud tellimused võetakse vastu alles järgmine päev ning kauba saab kätte ülejärgmine päev.

Samaks päevaks soovitud tellimuste korral helistage +372 51 911 381  ja vaatame koos, mida saame teile pakkuda ja teha.

Kullerteenust pakume:
K – P 15:00 – 18:00

  • Kullerteenuse tasu Tallinna piires 7€
  • Kullerteenuse tasu Tallinna lähiümbruses 15€
  • (Tabasalu, Viimsi, Laagri, Saue, Rae, Loo)

Ise saab kaubale järgi tulla järgmine päev alates 16:00

Samaks päevaks soovitud tellimuste korral helistage +372 51 911 381 ja vaatame koos, mida saame teile pakkuda ja teha.

Kauba tellimiseks leidke sobivad tooted www.restoranmoon.ee/pood lehelt ja lisage soovitud tooted ostukorvi. Kauba kogust saab muuta ostukorvis. Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis (“tulen ise järgi” või “kullerteenus”). Seejärel kuvatakse tellimuse kogumaksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Tellimus on kinnitatud ja läheb töösse, kui makse on laekunud DELIMAITSED OÜ arvelduskontole. 

Kui tellitud tooteid ei ole võimalik tarnida seoses ootamatu kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saamisest.

HINNAD
Toodete hinnad on märgitud tootekirjelduses. Kõik e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Kullerteenuse tasu lisandub tellimuse hinnale ja on e-poe ostukorvis eraldi välja toodud. 

MAKSETINGIMUSED 
Tellimuse eest on võimalik tasuda interneti teel Maksekeskus AS kaudu (Swedbank, SEB,  Luminor Pank, LHV jt) euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud tellimuskinnituselt.
Kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”, nii saame teada, et olete makse sooritanud ja Teie tellimus läheb töösse. 
Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse Teile e-maili teel. Palun kontrollige, et tellimuskinnitus oleks Teile saabunud! 

TARNETINGIMUSED

ISE JÄRGI TULLES:
Tellimused saab kätte meie Restoran Mooni Delist, aadressil Võrgu 3 vastavalt kokkulepitud ajale.
Restoran Moon on avatud K – R 17:00 – 23:00, L 13:00 – 23:00 ja P 13:00 – 21:00
Ise saab kaubale järgi tulla tellimuse tegemisest järgmine päev alates 16:00 

KULLERTEENUSEGA:
Kui olete valinud kättesaamiseks kullerteenuse, siis tuuakse tellimus Teile kohale vastavalt kokkuleppele. Kullerteenuse tasu Tallinna piires on 7€. Kui sihtkoht asub Tallinna lähiümbruses (Tabasalu, Viimsi, Laagri, Saue, Rae, Loo), siis on kullerteenuse tasu 15€. 
kullerteenus samaks päevaks ainult kokkuleppel, tel 51 911 381

NB! Pühapäeviti me kullerteenust ei paku, aga pühapäeviti saab kauba kätte vaid Restoran Mooni Deli’sse kohale järgi tulles.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE 
Juhul kui soovite oma tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24h enne tellimuse täitmise tähtaega kirjutades aadressile deli@restoranmoon.ee või helistades +372 51 911 381 (E – R 10:00 – 19:00 L,P 11:00 – 15:00)

Kirjutage oma tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust. 
Ülalnimetatud tingimuste täitmisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul. 

Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu kauba eest tasutud summa tellijale tagastamisele. 

PRETENSIOONID
Kui ostjal on pretensioone, palume need saata e-maili teel deli@restoranmoon.ee või helistada telefonil +372 51 911 381. 

PRIVAATSUSPOLIITIKA
DELIMAITSED OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress pangarekvisiidid) kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Vajadusel edastame isikuandmeid veoteenuse pakkujale selleks, et tellimus kohale toimetada. 

Uudiskirju ja pakkumisi saadame vaid ostja e-maili aadressile ja ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid. 

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.